Základní informace

Práce na plný úvazek

Krupka, Teplice, Ústí nad Labem, Bílina, Dubí, Duchcov, Litvínov, Lovosice, Děčín, Most

60000 Kč - 65000 Kč

Zkušený elektrotechnik klidné prostředí, zakázková výroba elektro, SUPER MZDA (M/Ž)

Jsme stabilní společnost, která je na trhu více jak 30 let. Zabýváme se výrobou zakázkové elektroniky. Naše firma se zaměřuje na dosažení nejvyšší kvality pomocí nejmodernějších a automatizovaných výrobních metod.

Nabízíme:

  • Lukrativní mzdové ohodnocení, za které Vás bude bavit pracovat
  • Dovolenou navíc
  • Finanční bonusy/prémie
  • Klidné, čisté prostředí
  • Jistota stability a budoucnosti
  • Dostanete pracovní prostředky (notebook, mobil…) aj.
  • Možnost účastnit se firemních akcí
  • Vzdělávací kurzy dle Vašich preferencí
  • 13. mzda
  • Příspěvek na stravování
  • Kafetérie

Náplň práce:

  • Provádění kontroly plošných desek v testovacích zařízeních
  • Opravy a údržba elektronických systémů s spolu s údržbou
  • Zodpovědnost za modifikace a ladění testovacích programů v LabVIEW
  • Komunikace se zahraničními techniky

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání v elektrotechnice, pokud možno nejlépe v oblasti informační a komunikační technika
  • Zkušenost v daném odvětví elektrotechniky
  • Znalost elektronických součástek, desek plošných spojů a elektronických zařízení včetně oprav
  • Schopnost programování v LabVIEW (nebo jiných programovacích jazycích)
  • Znalost AJ na komunikativní úrovní, nebo NJ

Neváhejte nám zaslat Váš životopis!!

Máte zájem o tuto nabídku?

Přihlaste se k odběru novinek

Děkujeme

Vaše zpráva byla odeslána.

Zavřít

Děkujeme

Váš e-mail jsme uložili do naší databáze.

Zavřít

Ivan Nídr

Wedesign s. r. o

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Sed elit dui, pellentesque a, faucibus vel, interdum nec, diam. Morbi leo mi, nonummy eget tristique non, rhoncus non leo. Vivamus ac leo pretium faucibus. Phasellus enim erat, vestibulum vel, aliquam a, posuere eu, velit. Aliquam ornare wisi eu metus. Duis bibendum, lectus ut viverra rhoncus, dolor nunc faucibus libero, eget facilisis enim ipsum id lacus. Quisque tincidunt scelerisque libero. Nulla pulvinar eleifend sem. Morbi imperdiet, mauris ac auctor dictum, nisl ligula egestas nulla, et sollicitudin sem purus in lacus. In enim a arcu imperdiet malesuada.

Zavřít